ابزار وبمستر

ذائقه ايراني ، كالاي ايراني - Archive: 1391-06-1
معرفی وبلاگ
بازدید کننده ی گرامی؛ این وبلاگ با توجه به نامگذاری امسال به عنوان سال "تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی" توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی، در جهت گسترش و حمایت از تولیدات داخلی و ملی ایجاد شده است. شما عزیزان نیز با بیان نظرات و به خصوص انتقادات خود می توانید در جهت بهتر شدن وبلاگ با ما همکاری فرمایید.
صفحه ها
دسته
آرشیو
لینک دوستان
پیوندهای مرتبط
لوگوی وبلاگ ما

ذائقه ایرانی ، کالای ایرانی

لوگوی دوستان
ابزارها و برنامه ها
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 618109
تعداد نوشته ها : 1651
تعداد نظرات : 97
 حمايت از توليد ملي
این سایت را حمایت می کنم
کلیپ صوتی وبلاگ
معرفي شركت صحت

 

http://sehat.takrah.com/thm_image%20Bank/8633_sehat.jpg

شركت شامپو سدر صحت در سال  ١٣٥٥ در تهران تاسيس شد. اين شركت در حال حاضر به عنوان يكي از پيشتازان ونوآوران درصنعت شوينده  و يكي از بزرگترين ومعتبرترين شركت هاي بخش خصوصي ايران در زمينه توليد محصولات شوينده، بهداشتي وآرايشي  مطرح مي باشد.

توليدات اين شركت با برند صحت نه تنها در بازارايران ونزد مصرف كنندگان ايراني جايگاه ويژه اي دارد بلكه به بازار سايركشورها نظير: امارات ، عمان ، بحرين، قطر، كويت، عراق وافغانستان  نيز راه يافته است.

شركت صحت كيفيت بالاي توليد محصولات خود را مطابق با رضايتمندي مصرف كننده تعريف مي نمايد وآن را كليد موفقيت خود مي داند.

تلاش مديران ، متخصصان وكاركنان شركت شامپو سدرصحت براي عرضه محصولاتي كه ريشه در طبيعت دارند به كوشش هاي صميمانه اي مبدل شده كه نتايج بسيار با ارزشي را در پي داشته است.

 http://madeiniran.persiangig.com/image/mataleb/cedr.jpg

نگاهي به آينده        

در شركت شامپوسدرصحّت برنامه ‌ريزي وتحقيق درخصوص توليدات آتي به عهده بخش تحقيق وتوسعه است. نيازهاي مصرف كنندگان توسط بخش بازاريابي با روش‌هاي علمي بازاريابي، مورد بررسي و ارزيابي قرارگرفته وبه بخش تحقيق وتوسعه ارجاع مي شود تا اين بخش، تحقيقات علمي وپژوهشي خود را دراين خصوص آغازكند. درنهايت اين تحقيقات به توليد محصولات جديدي كه با ويژگي‌هاي مصرف‌‌ كننده سازگارتراست منجرخواهد شد.

شركت شامپو سدر صحّت اميدوار است بتواند به عنوان يكي از توليد كنندگان پيشرو درصنايع بهداشتي كشور، خانواده محصولات خود را به گونه ‌اي گسترش دهد تا در هر خانه ايراني چندين محصول متنوع از صحّت حضور پر‌رنگ داشته باشد.

نوآوري‌ها وتجربيات شركت شامپو سدر صحّت، همواره درخدمت بهداشت، سلامت وزيبايي مردم قراردارد.

 

محصولات شركت:

شامپو

شامپو بدن

نرم كننده

مايع دستشويي

مايع ظرفشويي

مايع سفيدكننده و ضدعفوني كننده

خميردندان

كرم دست و صورت

ژل حالت دهنده ي مو

 

 

دفتر مركزي:

آدرس : 
تهران - صندوق پستي : 114- 16535

تلفن (+9821) 77790906 :
       (+9821) 73471

فاكس : (+9821) 77338125

 

پست الكترونيك:

دبيرخانه info@sehat.ir
مدير عامل managing_director@sehat.ir
كنترل كيفيت qc@sehat.ir
خريد purchase@sehat.ir
صادرات export@sehat.ir
تحقيق وتوسعه r&d@sehat.ir
فروش sales@sehat.ir
تبليغات ads@sehat.ir

وب سايت شركت: www.sehat.ir


اشتراک این مطلب در :

درس‌هاي شهيد مدرس در مجلس
نخستين قانون حمايت از توليد ملي 90 ساله شد

توليد ايراني: «بعد از يك سال از اجراى اين قانون كليه ملبوس اوقات كار مستخدمين در ادارات كشورى اعم از لباس كه از طرف دولت به مستخدمين داده مى‏شود و يا خود آنها تهيه مى‏كنند بايد از منسوجات و مصنوعات ايران باشد.»، اين پيشنهاد مدرس‏ به تصويب رسيد.
http://www.tolideiran.ir/sites/default/files/5424358822e7.jpg?1346735989

به گزارش پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني،‌ شهيد سيد حسن مدرس در مجلس شوراي ملي دوره مشروطه در سال ۱۳۰۱ هجري شمسي طرحهايي براي حمايت از توليد ملي ارائه نموده است كه در ذيل نمونه اي از طرح هاي ايشان به نقل از كتاب روزشمار تاريخ معاصر ايران نوشته حسن فراهاني ارائه مي شود:

 پيش از ظهر امروز پنج‏شنبه ۱ شهريور ۱۳۰۱ مجلس شوراى ملى به رياست مؤتمن الملك تشكيل شد. شور درباره مواد ديگرى از قانون استخدام ادامه يافت. در اين جلسه سيد حسن مدرس‏ ماده الحاقيه‏اى براى قانون استخدام پيشنهاد كرد كه بدين شرح بود:«كليه دولت بايد لباس آنها از پارچه‏هاى ايرانى باشد. از متخلفين از اين ماده صدى بيست حقوق كسر خواهد شد، مادام [كه‏] متلبس به آن لباس مى‏باشد.»

 در اين جلسه سليمان ميرزا هم در اعتراض به وزير ماليه گفت در اين كشور چه معنايى دارد كه قبض حواله صندوق به زبان فرانسوى نوشته شود. وزير ماليه در پاسخ اظهار داشت كه مباشر اين صندوق موردنظر اهل فرانسه است، اما قول داد كه اين حواله‏ها از اين به بعد به دو زبان فرانسه و فارسى نگاشته شود.

 پيش از غروب امروز چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۰۱ مجلس شوراى ملى به رياست مؤتمن الملك تشكيل جلسه داد. ابتدا موادى از قانون استخدام مطرح شد و سيد حسن مدرس‏ درباره ماده بيست و چهارم اين قانون پيرو پيشنهاد قبلى، بار ديگر خواستار استفاده مستخدمين دولتى از البسه وطنى شد. مدرس‏ گفت كه ما نمى‏توانيم نسبت به همه مردم چنين تقاضايى بكنيم، البته نصيحت مى‏شود كرد اما در مورد مستخدمين اين شرط را مى‏توان گذاشت. پيشنهاد مدرس‏ اين بود: «بعد از يك سال از اجراى اين قانون كليه ملبوس اوقات كار مستخدمين در ادارات كشورى اعم از لباس كه از طرف دولت به مستخدمين داده مى‏شود و يا خود آنها تهيه مى‏كنند بايد از منسوجات و مصنوعات ايران باشد.» اين پيشنهاد مدرس‏ به تصويب رسيد.


اشتراک این مطلب در :

تاريخ پوشاك اقوام ايراني

غيبي، مهر آسا، 1387، هشت هزار سال تاريخ پوشاك اقوام ايراني، تهران: هيرمند

http://tolideiran.ir/sites/default/files/pooshak202.jpg?1344070522

به گزارش پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني در اين كتاب تصاوير رنگي، و سياه و سفيد بسياري  درباره پوشاك  مردم ايران در دوره هاي متفاوت باستاني و تاريخي از سنگ نگاره ها و يافته هاي باستاني و تاريخي ارائه شده است كه پژوهشگر را در اين زمينه ياري مي كند. اين كتاب از سيزده بخش تشكيل شده و به دو بخش "پوشاك باستاني" و "پوشاك دوره اسلامي" تقسيم مي شود. بخش اول تا ششم كتاب مربوط به پوشاك باستاني و بخش هفتم تا پايان بخش سيزدهم به پوشاك دوره اسلامي تعلق دارد. نويسنده در ابتداي هر فصل خلاصه اي از تاريخ دوره مورد بحث را مي آورد و بيان مي دارد كه شرايط مختلف تاريخي تاثيرات عميقي بر مقوله پوشاك دارد."براي چگونگي تاثير گذاري تمدن ها و مظاهر آن ناگزيرم گذرا به شرح تاريخ بپردازم."( صفحه 202) و سپس اجزاي لباس در هر دوره  به شكلي مفصل و به تفكيك شرح داده مي شود.  پارچه بافي در هر دوره مطلب بعدي هر فصل را به خود اختصاص مي دهد.

پس از پايان فصول، به بخشي مي رسيم كه با عنوان "توضيح پاره اي از اصطلاحات" مشخص شده و در آن درباره بسياري از اصطلاحات كتاب توضيح داده شده است. بخش هاي بعد به ترتيب عبارتند از: نمايه، منابع و مآخذ فارسي و لاتين..........

http://madeiniran.persiangig.com/image/EdameyeMatLab.gif

  • ادامه مطلب

اشتراک این مطلب در :

رد پاي نوسان نرخ ارز در ركود تورمي بازار
صندلي صنايع چوبي ايران از پايه ترك برداشته است

توليد ايراني: چوب مرغوب ايران، راش است كه دولت اجازه برش آن را به فعالان صنعت چوب نمي‌دهد، بنابراين براي توليد محصولات چوبي مرغوب بايد راش گرجي وارد كنيم و تنش‌هاي نوسان قيمت ارز را به جان بخريم؛‌ راش گرجي 11 ماه پيش متري 570 هزار تومان بود،‌ امروز يك ميليون و 200 هزار تومان!
http://www.tolideiran.ir/sites/default/files/b1c588c5ce4ad1bf1e31e772c7668df5b9c20827.jpg?1344684099

 "محمدحسين ابوالفتحي"، مديرعامل شركت ثمين چوب در گفت‌وگو با پايگاه اطلاع رساني توليد ايراني با بيان اين كه وابسته شدن هر صنعتي به واردات و بالتبع نوسانات نرخ ارز،‌ موجب شكل‌گيري ركود تورمي در بازار آن صنعت مي‌شود،‌ گفت: در يازده ماه گذشته هزينه‌هاي توليد در صنعت چوب تقريبا دو برابر شده در حالي كه حاشيه سود اين صنعت كم‌تر از 10 درصد افزايش داشته است.

وي اظهار داشت: اقبال مشتريان داخلي از محصولات توليدي كارخانه‌هاي سازنده در شرايط كنوني منوط به كاهش قيمت و در نظر گرفتن تخفيف‌هاي قيمتي است، در واقع آن 10 درصد افزوده سود شركت‌ها در قبال افزايش 100 درصدي هزينه‌ها نيز صرف ارائه تخفيف به مشتريان مي‌شود تا بازار كالاي ايراني از دست نرود.

ابوالفتحي پيشنهاد كرد: دولت با گسترش جنگل‌هاي راش در كشور به منظور استفاده صنعتي از چوب آنها بايد برنامه‌هاي آينده نگرانه داشته باشد،‌ اما متأسفانه به رغم اين نياز مهم،‌تا كنون چنين اتفاقي در نهاد دولت نيافتاده است.

رشد 6 ساله آمار بيكاري در كارگران صنايع چوبي

مديرعامل شركت ثمين چوب، با تأكيد بر اين كه افزايش هزينه‌هاي توليد در شش سال گذشته موجب كاهش نيروهاي كار در كارخانجات شده است، افزود: در سال 85 نيروهاي فعال در كارخانه ما 120نفر بود كه با توجه به وضعيت نامناسب اقتصادي توليد در اين چند سال، هم‌اكنون به 90 نفر رسيده است، چنين اتفاق مشابهي نيز در ساير مراكز فعال توليدي به وقوع پيوسته و افراد زيادي را بيكار كرده است.


اشتراک این مطلب در :

انصاري: 100 درصد لوازم خانگي مورد نياز خانواده را مي‌توان از كالاي ايراني تأمين كرد
100 درصد موتور يخچال‌هاي ايراني از خارج وارد مي‌شود
توليد لوازم خانگي بزرگ در قياس با يك سال گذشته 10 درصد كاهش يافته است

توليد ايراني: دبيركل انجمن صنايع لوازم خانگي ايران با بيان اينكه معاف كردن كالاي وارداتي از ارز مرجع، موجب افزايش قيمت‌ها مي‌شود، گفت: هم‌اكنون همه توليدكنندگان يخچال در داخل كشور، موتور اين لوازم خانگي را 100 درصد از خارج وارد مي‌كنند.
http://www.tolideiran.ir/sites/default/files/ansari-lavazem.jpg?1346820202

"حبيب‌اله انصاري" در گفت‌وگو با خبرنگار پايگاه اطلاع‌رساني توليد ايراني، با تأكيد بر اينكه بالا بودن قيمت مواد اوليه، نيروي كار، حمل و نقل و ... موجب افزايش قيمت لوازم خانگي شده است، تصريح كرد: با وجود اين عوامل، قيمت لوازم خانگي در طول پنج‌ماه گذشته بايد 25 درصد افزايش پيدا مي‌كرد، اما با همت صنعت‌گران اين افزايش قيمت از حدود 15 درصد فراتر نرفت.

وي با بيان اينكه هم‌اكنون افزون‌بر 80 هزار نفر در بخش هاي مختلف توليد و فروش صنعت لوازم خانگي ايران فعاليت مي‌كنند، بيان اميدواري كرد كه دولت در اجراي مرحله دوم قانون هدفمند كردن يارانه‌ها از توليدكنندگان لوازم خانگي بيشتر حمايت كند.

http://madeiniran.persiangig.com/image/EdameyeMatLab.gif

  • ادامه مطلب

اشتراک این مطلب در :

X